SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar

Badanie znaczenia doświadczeń interpersonalnych

2019 12 03

Zakład Terapii Rodzin i Psychosomatyki UJ CM zaprasza na udział w badaniu na temat znaczenia doświadczeń interpersonalnych dla funkcjonowania seksualnego. Warunkiem udziału  jest ukończony 18. rok życia i nie przekroczony 60rok życia oraz zgoda na udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie.  Przesyłamy plakat w załączniku, który można wydrukować i poświecić w miejscu ogólnodostępnym.  Za każdą pomoc będziemy wdzięczni.

Link:  badanie.ztrip.cm-uj.krakow.pl

        Badanie podzielone jest na 5 części: dane demograficzne (I); ogólny stanu zdrowia, w tym zdrowia psychicznego (II); osobowość i funkcjonowanie w relacjach (III); funkcjonowanie seksualne (IV); trudne sytuacje oraz strategie radzenia sobie z niepokojem (V). Szacunkowy czas trwania badania to około 1 godzina.

      Odpowiedzi udzielane w trakcie badania zapisywane są na specjalnie chronionym serwerze akademickim, przeznaczonym do takich badań. Nie będą w nim przetwarzane żadne dane osobowe pozwalające na identyfikację uczestnika. Informacje o badaniu dostępne są na stronie internetowej - http://www.ztrip.cm-uj.krakow.pl/nauka lub bezpośrednio poprzez adres email  badanieztrip@gmail.com